Jesteśmy wiodącą, działającą w Województwie
Zachodniopomorskim firmą, specjalizującą się
w produkcji i montażu instalacji technologicznych...

więcej

O NAS

Firma powstała w 2006 roku i od początku naszej działalności świadczymy usługi w zakresie wykonywania instalacji sanitarnych oraz technologicznych. Wraz z rozwojem firmy rozszerzaliśmy zakres działalności i dziś oferujemy klientom szeroki wachlarz usług począwszy od doradztwa i wykonania projektu, realizacji instalacji, dostawy i montażu urządzeń a skończywszy na serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie pozwala nam zaspokoić potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Zadania nam powierzone wykonujemy zgodnie ze sztuką budowlaną i ogólnie przyjętymi zasadami technicznymi, duży nacisk kładziemy na kulturę osobistą naszych pracowników co przekłada się na wysoki standard wykonywanych prac.

Stale podnosimy jakość świadczonych usług dostosowując się tym samym do wymagań zmieniającego się świata, dzięki temu staliśmy się wiarygodnym partnerem na szczecińskim rynku zdobywając zaufanie wielu firm działających w Generalnym Wykonawstwie oraz Inwestorów.

Nasza kadra

Dużym atutem naszej firmy jest stała kadra, wysoko wykwalifikowanych pracowników. Tworzymy zgrany zespół, który dla naszych klientów jest gwarancją solidności i terminowości w wykonaniu powierzonych zadań.

Poza kadrą nadzorczą filarem firmy są pracownicy fizyczni, w firmie pracuje ponad 15 pracowników z wykształceniem o profilu monter instalacji sanitarnych z czego większość wykonuje ten zawód już od ponad 20-35 lat. Dodatkowo firma posiada sześciu pracowników o profilu pomocnik / młodszy hydraulik którzy uczą się zawodu pod skrzydłami doświadczonych kolegów.

Potrzebujesz naszej konsultacji lub wyceny?